T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
TRABZON / ORTAHİSAR - Trabzon Merkez Fen Lisesi

Öğretmen- Veli Görüşme Saatleri

S.N ADI SOYADI BRANŞI GÖRÜŞME GÜNÜ GÖRÜŞME SAATLERİ
1 TUNCAY BEŞEL MÜDÜR Hafta İçi Her Gün 08:15 - 17:00
2 HASAN BEŞER MÜDÜR BAŞYARDIMCISI Hafta İçi Her Gün 08:15 - 17:00
3 İLKNUR KAŞIKÇI MÜDÜR YARDIMCISI Hafta İçi Her Gün 08:15 - 17:00
4 MUSTAFA KASAP MÜDÜR YARDIMCISI Hafta İçi Her Gün 08:15 - 17:00
5 CİHAN BAŞKAN MATEMATİK  Pazartesi  10:00-11:30
6 NEŞE KAYAALP MATEMATİK  Cuma 13:00-14:00
7 YAVUZ ERGİNCAN MATEMATİK  Perşembe 14:00-15:00
8 İSMAİL AYTAR MATEMATİK  Pazartesi  13:00-14:00
9 NEVİN BEKTAŞ AYDIN MATEMATİK  Salı , Perşembe 12:15 - 13:00
10 MEHMET FARUK GÜNDOĞDU MATEMATİK  Perşembe 12:50-13:30
11 ALİ DEĞERMENCİ FİZİK Persembe 10:00-10:45
12 SÜLEYMAN KAYA FİZİK Pazartesi 10:00-11:00
13 UĞUR AYDIN FİZİK Salı 12:30-15:30
14 ALİ DEMİREL KİMYA Persembe 11:30-12:30
15 HALİT ŞENGÜL KİMYA Salı 11:30- 12:15
16 NEJLA KÖSE KİMYA Pazartesı 11.30-13.00
17 ELİF PEHLİVAN BİYOLOJİ  Salı 10:00-11:25, 13:30-15:30
18 ÖZLEM ASİLSOY BİYOLOJİ  Perşembe 13:00 - 15:00
19 TUNCER ÖZMEN BİYOLOJİ  Salı  , Perşembe 10:00- 11:30
20 EYÜP SAĞIR EDEBİYAT  Çarşamba 10:45-11:25
21 HATİCE SULA EDEBİYAT  Cuma 8.15-9.45       10.45-12.15
22 ASİYE CİHAN EDEBİYAT  Cuma 09:45-10:30
23 ŞULE ÖZTÜRK COĞRAFYA  Pazartesi 10:00-11:00
24 ATİLLA UZUN TARİH  Çarşamba 09.00-13.00
25 OKAN SEYDİOĞLU TARİH  Salı        08:15 - 12:00
26 İLKNUR ÖZMEN İNGİLİZCE  Cuma 09:00-12:00
27 ÖZKAN KART İNGİLİZCE  Perşembe 09.55-11.25
28 NURŞEN TURAN İNGİLİZCE  Perşembe 08:15 - 09:30
29 AYHAN KOÇ ALMANCA  Salı   ,    Perşembe  9.55-11.25  ,   09.00-11.25
30 EROL SARI ALMANCA  Çarşamba  12:15-13:00
31 SEFA KANLI BEDEN EĞİTİMİ  Çarşamba 10:30-15:30
32 BÜLENT ŞİŞMAN BEDEN EĞİTİMİ  Çarşamba 10:30-15:30
33 HÜLYA ÖZDEMİR REHBERLİK  Hafta İçi Her Gün 09:00-15:00
34 ZEKİ ODABAŞ DİN KÜLTÜRÜ  Salı 10:00 - 11:30
35 ESRA ÖZTORUN  DİN KÜLTÜRÜ  Çarşamba 11:30-12:15
36 MERCAN AYÇİÇEK GÖRSEL SANATLAR Çarşamba  10:00-12:00
37 SEMRA MÜŞRA BEKTAŞ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Pazartesi 09:00 - 15:30
38 AYŞE TUNÇ AKIN MÜZİK Pazartesi 13:00-13:50
39 SELDA DEREKÖY FELSEFE Perşembe  12:15 - 13:00

 

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 07.10.2019 - Güncelleme: 28.11.2019 23:44 - Görüntülenme: 161
  Beğen | 0  kişi beğendi