T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
TRABZON / ORTAHİSAR - Trabzon Merkez Fen Lisesi

AB ve Projeler Kulübü

KULÜP ÖĞRETMENLERİ:

NURŞEN TURAN - ÖZKAN KART

KULÜP ÖĞRENCİLERİ

SN SINIFI NO ADI SOYADI
1 9 A 371 Melih ŞAHİNBAŞ
2 9 A 175 Yosun GÜVEN
3 9 A 322 Eylül ALİOĞLU
4 9 A 340 Ebrar YAZICI
5 9 B 407 Sude BAYRAKTAR
6 9 B 374 Muhammed Enes BÜYÜKERTAŞ
7 9 B 360 Mustafa KARADENİZ
8 9 B 342 Seha SEYFİOĞLU
9 9 B 390 Nazlı DEMİR
10 9 C 365 Gökhan BÜLBÜL
11 9 C 344 Azra ÇOLAK
12 9 C 385 Merve HACIOĞLU
13 9 C 355 Zeliha ÇOTAK
14 9 C 324 Başak GÜNEY
15 9 D 326 Bahar TOPSAKAL
16 9 D 328 Yiğit ALPAYDIN
17 9 D 336 Mahmut ZEREN
18 9 D 412 Nursu ALTIPARMAK
19 9 D 413 Esmanur KORKUT
20 10 A 274 Deren Naz GÜRBULAK
21 10 A 501 Mustafa Melih ERDEM
22 10 B 195 Hikmet Sami KARACA
23 10 B 287 M. Erdem AKTAŞ
24 10 B 306 Pınar BEKTAŞ
25 10 B 247 Mehmet Hakan YAVUZ
26 10 C 319 Zakir Burak KURT
27 10 C 329 Maruf SAANİ
28 10 C 472 İrem YEREBAKAN
29 10 D 475 Buğra DURMUŞ
30 10 D 242 Buğra ALAY
31 10 D 519 Simay YAZICI
32 10 D 512 B. İklim ÇİZMECİOĞLU
33 10 D 510 Nurşah DOĞAN
34 10 D 496 Kenan Efe ÖZEN
35 11 A 209 Zeynep Naz YILDIRIM
36 11 A 133 Gülşade ÖKSÜZ
37 11 A 192 Bengisu SARITAŞ
38 11 A 491 Ahsen ÇAVUŞOĞLU
39 11 A 217 Kerem USTA
40 11 A 160 Melisa BİRİNCİOĞLU
41 11 B 148 Zehra NALCI
42 11 B 173 Ebru ALTUNTAŞ
43 11 B 204 Bedranur ALTUN
44 11 C 128 Oğuz Kaan PÜRÇEK
45 11 C 115 Murat BAYTAKTAR
46 11 D 112 Hayati Kayra GÜRDAL
47 11 D 114 Emre YILMAZ
48 11 D 182 Yusuf Emre TABAK
49 12 A 442 Elif VAHAPOĞLU
50 12 A 72 Asya AYDIN
51 12 A 447 İrem DEMİRKIRAN
52 12 B 95 Fatma Eda DEMİRCİ
53 12 B 50 Rabia Ayşegül İNAL
54 12 B 450 Merve DEĞERMENCİ
55 12 C 58 Göksu ÇITLAK
56 12 C 93 Ümmügülsüm SİPAHİOĞLU
57 12 C 48 Semanur Ergenç
58 12 C 3 Petek TUNCER
59 12 D 4 Nazlı GİRİFTİNOĞLU
60 12 D 33 Miray Bengisu KOŞUCU
61 12 D 66 Mehtap MANAY
62 12 D 240 Ömer Burak KUTANİS
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 10.10.2017 - Güncelleme: 10.10.2017 11:59 - Görüntülenme: 492
  Beğen | 0  kişi beğendi