T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
TRABZON / ORTAHİSAR - Trabzon Merkez Fen Lisesi

Gezi Tanıtım Kulübü

KULÜP ÖĞRETMENİ

ALİ DEMİREL

KULÜP ÖĞRENCİLERİ

SN SINIFI NO ADI SOYADI
1 9-A 307 Elif ÇOLAK
2 9-A 359 Eren SEİS
3 9-A 379 İdil YENİGÜN
4 9-A 320 Hüseyin Kaan ÖZTÜRK
5 9 B 323 Şöhret BİLGİN
6 9 B 131 Sudenaz ÇAKIR
7 9 B 332 Şevval Zeynep EKİCİ
8 9 B 166 Nisa SAYIN
9 9 B 361 Yasemin Deniz ÖZTÜRK
10 9 C 381 Sena SERDAN
11 9 C 373 Ayşegül Ecmel BULUT
12 9 D 150 Yaren KILIÇASLAN
13 9 D 259 Hüma Aybüke YETİMOĞLU
14 9 D 370 Seda KURUŞ
15 9 D 372 Sıla PAŞALİ
16 9 D 397 Ege Iraz BORAN
17 10 A 271 Cemre DÜBÜŞ
18 10 A 260 Cansu BAYRAM
19 10 A 600 Olgun ZAMAN
20 10 A 283 Yiğit Berk ATÇI
21 10 B 294 Sevda Sıla YILDIZ
22 10 B 309 İrem KARALİ
23 10 B 459 Nisanur TAŞKAN
24 10 B 516 Dilara ENEZ
25 10 C 460 Eda Deniz ÖZDEMİR
26 10 C 272 Rumeysa KETENCİ
27 10 C 471 Ayşe PARLAK
28 10 C 297 Pelin GÜMÜŞDAĞ
29 10 C 461 Duygu TOPÇUOĞLU
30 10 D 521 Doğa GÖKDEMİR
31 10 D 507 Ecren PULATLI
32 10 D 509 Işılay MAŞEROĞLU
33 10 D 298 Ceyda BAYKAN
34 11 A 216 Fatih BOZALİ
35 11 A 207 Necip Fazıl KÖPRÜLÜ
36 11 A 94 İkra Elif YENİÇERİ
37 11 B 486 Beste ÖKSÜZ
38 11 B 127 Sinem BALCIOĞLU
39 11 B 218 Ömer Faruk AYVAZ
40 11 C 154 Sıla Tuba KILIÇ
41 11 C 167 Hande GÜMÜŞ
42 11 C 183 Sena GÖKER
43 11 C 485 Ayşe AYDIN
44 11 D 187 Tunahan SİPAHİOĞLU
45 11 D 210 Tarık Emir KALDIRIM
46 11 D 488 Zekeriya Mert DEĞİRMENCİ
47 12 A 41 İlteriş İNCE
48 12 A 76 Mehmet ÇUKUR
49 12 A 17 Mehmet Akif FANDAKLI
50 12 A 96 Emre SOYLU
51 12 A 1 İbrahim Kadri UÇAN
52 12 A 43 Doğkan TAŞTAN
53 12 B 2 Ceren BOZBAŞ
54 12 B 29 Sena Nur AKSOY
55 12 B 451 Aslınur BOZALİ
56 12 C 458 Alperen YAZICIOĞLU
57 12 C 36 Orhan ÖZER
58 12 C 24 Selin KUDUNOĞLU
59 12 C 444 Zülal Beyza YAYLI
60 12 D 10 İbrahim KADAŞ
61 12 D 59 Adem Utku ATASAYAR
62 12 D 452 Emirhan PEKŞEN
63 12 D 453 Mehmet Can DALOĞLU
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 11.10.2017 - Güncelleme: 11.10.2017 12:05 - Görüntülenme: 401
  Beğen | 0  kişi beğendi