T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
TRABZON / ORTAHİSAR - Trabzon Merkez Fen Lisesi

Veli- Öğretmen Görüşme Saatleri

 

ADI SOYADI

BRANŞI

GÜN 

 SAAT

GÜLSÜM MEMİŞKAPTANOĞLU

MÜDÜR

HAFTA İÇİ HER GÜN

 

08:00-17:00

 

 HASAN BEŞER

MÜDÜR BAŞ YRD.

HAFTA İÇİ HER GÜN

 

08:00-17:00

 

  İLKNUR KAŞIKÇI

 MÜDÜR YRD. 

HAFTA İÇİ HER GÜN

 

08:00-17:00 

 

TUNCAY BEŞEL

 MÜDÜR YRD.

HAFTA İÇİ HER GÜN

 

08:00-17:00

 

 CİHAN BAŞKAN

MATEMATİK 

ÇARŞAMBA

 

13:00-14:30 

 

NEŞE KAYAALP

MATEMATİK

 ÇARŞAMBA 

 

13:50-14:30 

 

 YAVUZ ERGİNCAN

MATEMATİK

 SALI

   

11:30-13:30

 

İSMAİL AYTAR 

MATEMATİK 

PERŞEMBE

 

08:15-09:00 

 

İLKAY ASMA

MATEMATİK

 PERŞEMBE

 

13:30-15:30 

 

NEVİN BEKTAŞ AYDIN

MATEMATİK

SALI

 

14:00-15:30

 

 MEHMET FARUK GÜNDOĞDU

MATEMATİK

 CUMA

 

 11:00-12:15

14:40-15:20

 

FATMA İSKENDER

 FİZİK 

SALI

 

 10:00-12:00 

 

ALİ DEĞERMENCİ

 FİZİK

 PERŞEMBE

  

11:00-12:00

 

SÜLEYMAN KAYA

 FİZİK

 

PERŞEMBE

 

 

08:00-10:00 

 

 

TOLGA CİVİL

 

FİZİK

 

 

ALİ DEMİREL 

KİMYA

  SALI

 

11:30-13:30 

 

 

HALİT ŞENGÜL 

 

 KİMYA

SALI

 

11:00-12:00 

 

 NEJLA KÖSE

KİMYA

PAZARTESİ

CUMA

 

 08:00-09:45

11:30-13:40 

 

 ELİF PEHLİVAN 

BİYOLOJİ

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

 

13:00-15:00

09:00-10:30 

 

ÖZLEM ASİLSOY 

BİYOLOJİ

ÇARŞAMBA

 

10:00-12:00  

 

TUNCER ÖZMEN 

BİYOLOJİ

CUMA

 

09:30-12:00

14:00-15:20 

 

 

EYÜP SAĞIR

 

 EDEBİYAT

  PAZARTESİ

 12:00-13:00 

HATİCE SULA 

EDEBİYAT

 SALI

 

09:00-11:30

 

ASİYE CİHAN

EDEBİYAT

ÇARŞAMBA

 

11:30-12:15 

 

 ŞULE ÖZTÜRK

COĞRAFYA

PAZARTESİ 

 

08:00-09:00

11:35-12:15 

 

ATİLLA UZUN

TARİH

 PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

 

09:05-09:45

14:30-15:30 

 

İLKNUR ÖZMEN

İNGİLİZCE

 PAZARTESİ 

 

11:30-12:40

 

ÖZKAN KART

İNGİLİZCE

PERŞEMBE

 

 09:55-10:35

13:00-13:40

 

NURŞEN TURAN 

İNGİLİZCE

ÇARŞAMBA

 

09:00-11:00

 

AYHAN KOÇ

ALMANCA

 

 PAZARTESİ

CUMA

 

09:00-12:00

10:45-12:15 

NECATİ GEDİKLİ

ALMANCA

 CUMA

 

09:15-10:15 

 

İLKAY GÜNAYDIN 

BEDEN EĞİTİMİ

 CUMA

 

10:00-12:00

 

BÜLENT ŞİŞMAN

BEDEN EĞİTİMİ

 PAZARTESİ

 

11:30-13:00 

 

MUSTAFA KASAP 

REHBERLİK

 HAFTA İÇİ HER GÜN

 

09.00-15:00

 

HÜLYA ÖZDEMİR 

REHBERLİK

 HAFTA İÇİ HER GÜN

 

08:15-10:00

 

ZEKİ ODABAŞI

DİN KÜLTÜRÜ

 PAZARTESİ

 

 12:15-13:30

 

MERCAN AYÇİÇEK

GÖRSEL SANATLAR

 PERŞEMBE

 

09:00-12:00 

 

MERAL HACISALİHOĞLU

MÜZİK

 PAZARTESİ

 

10:00-12:00

 

SEMRA MÜŞRA BEKTAŞ 

BİLİŞİM TEKN. 

 PAZARTESİ

SALI

 

 08:15-12:15

 08:15-12:15

 

 

SELDA FİŞ

 

FELSEFE

SALI

10:00-10:30

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 23.11.2016 - Güncelleme: 04.10.2017 14:04 - Görüntülenme: 944
  Beğen | 5  kişi beğendi