10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni 12-A sınıfı öğrencilerinden oluşan oratoryo ve okul koromuzun hazırladığı program ile okulumuz konferans salonunda gerçekleştirildi. Öğrencimiz Bulut Ayaz EMANETOĞLU'nun Gençliğe Hitabe'yi okumasıyla başlayan törende günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Felsefe Öğretmenimiz Davut COŞKUN yaptı. Okul genelinde düzenleğimiz "Atatürk ve Trabzon Lisesi" konulu kompozisyon yarışmasında birincilik ödülü alan öğrencimiz Beydanur ŞAHİN kompozisyonunu okuyarak ödülünü okul müdürümüz Coşkun ÇOLAK'ın elinden aldı.
Programın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz Gülerman MEMİŞKAPTANOĞLU, Ayşe TUNÇ AKIN, Mercan AYÇİÇEK, Atilla UZUN ve Semra Müşra BEKTAŞ'a teşekkür ederiz.