Okulumuz öğrencilerine lise öğrencilerinin dahil olabildiği GENÇBİZZ Lise Girişimcilik Programı süreci tanıtıldı.Süreçte girişimcilik alanında edinecekleri kazanımlar, iyi uygulama örnekleri,okulumuzun alandaki çalışmaları ve sürecin çıktıları ifade edildi. Mezun öğrencilerimizin tecrübelerini paylaştıkları videolar aracılığı ile de faaliyete katılacak öğrencilere bilgi verildi.
İngilizce öğretmenimiz Nurşen ÖNDER'e teşekkür ederiz.