T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
TRABZON / ORTAHİSAR - Trabzon Merkez Fen Lisesi

Öğretmen- Veli Görüşme Saatleri

 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ 

 

ADI SOYADI

BRANŞI

GÖRÜŞME GÜNÜ

GÖRÜŞME SAATLERİ

1        

İBRAHİM ŞAHİN

MÜDÜR

Hafta İçi Her Gün

08:15 - 17:00

2  

HASAN BEŞER

MÜDÜR BAŞYARDIMCISI    

Hafta İçi Her Gün              

08:15 - 17:00

3

İLKNUR KAŞIKÇI

MÜDÜR YARDIMCISI

Hafta İçi Her Gün

08:15 - 17:00

4

MUSTAFA KASAP

MÜDÜR YARDIMCISI

Hafta İçi Her Gün

08:15 - 17:00

5

EYÜP SAĞIR

EDEBİYAT

Salı

12.30 - 13.30

6

HATİCE SULA

EDEBİYAT

Pazartesi

13.00 -14.00

7

ASİYE CİHAN

EDEBİYAT

Pazartesi

11.00 -12.00

8

CİHAN BAŞKAN

MATEMATİK

Perşembe

13.00 -14.30

9

NEŞE KAYAALP

MATEMATİK

Perşembe

13.00 -13.40

10

YAVUZ ERGİNCAN

MATEMATİK

Cuma

09:50 -10:30

11

İLKAY ASMA

MATEMATİK

Cuma

9.55 -11.25

12

İSMAİL AYTAR

MATEMATİK

Salı

12.15 - 13.00

13

NEVİN BEKTAŞ AYDIN

MATEMATİK

Salı

9.45  - 11.15

14

ALİ DEĞERMENCİ

FİZİK

Pazartesi

09:55 - 10.35

15

SÜLEYMAN KAYA

FİZİK

Salı

10:35-11:25 / 12:15-13:00

16

UĞUR AYDIN

FİZİK

Pazartesi

9:00 /11:30

17

ALİ DEMİREL

KİMYA

Salı / Çarşamba

09:55-13:45

18

HALİT ŞENGÜL

KİMYA

Perşembe

11.35 -12.15

19

NEJLA KÖSE

KİMYA

Pazartesi

11.30 -12.15

20

ELİF PEHLİVAN

BİYOLOJİ

Salı /  Çarşamba

12.00-14.30  / 11.00-12.00

21

ÖZLEM ASİLSOY

BİYOLOJİ

Perşembe

09.45-11.30

22

TUNCER ÖZMEN

BİYOLOJİ

Pazartesi / Çarşamba

13.00-15.00

23

İLKNUR ÖZMEN

İNGİLİZCE

Çarşamba

8.30 - 10.00

24

ÖZKAN KART

İNGİLİZCE

Perşembe

10:45 - 12:15

25

NURŞEN ÖNDER

İNGİLİZCE

Salı

10.00 - 11.00

26

ATİLLA UZUN

TARİH

Salı / Çarşamba

11.30 - 13.00

27

OKAN SEYDİOĞLU

TARİH

Cuma

10.00 - 11.30

28

ŞULE ÖZTÜRK

COĞRAFYA

Salı

13.50 - 14.30

29

SELDA DEREKÖY

FELSEFE

Perşembe

12.00 -13.00

30

AYHAN KOÇ

ALMANCA

Pazartesi/ Çarşamba

10.45 -11.25

31

MUSTAFA YILMAZ

ALMANCA

Cuma

10.45 - 11.25

32

SEFA KANLI

BEDEN EĞİTİMİ

Salı / Çarşamba

11.30 - 12.30

33

BÜLENT ŞİŞMAN

BEDEN EĞİTİMİ

Pazartesi  / Perşembe

9.00 - 12.00

34

ZEKİ ODABAŞI

DİN KÜLTÜRÜ

Perşembe

11.30 -13.30

35

ESRA ÖZTORUN

DİN KÜLTÜRÜ

Çarşamba

13.00 -15.00

36

MERCAN AYÇİÇEK

GÖRSEL SANATLAR

Pazartesi

12:00 -13:40

37

AYŞE TUNÇ AKIN

MÜZİK

Pazartesi

12:00 -13:40

38

SEMRA MÜŞRA BEKTAŞ    

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Pazartesi

09:00 - 15:30

39

HÜLYA ÖZDEMİR

REHBERLİK

Hafta İçi Her Gün

09:00 - 15:30

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 01.11.2021 - Güncelleme: 01.11.2021 13:41 - Görüntülenme: 886
  Beğen | 0  kişi beğendi